Biroul Executorului Judecătoresc Răduță Nicoleta angajează Asistent Executor

12 oct. 2017
Vizualizari: 1725

Biroul Executorului Judecătoresc Răduță Nicoleta angajează Asistent Executor.

Cerințe:

– Entuziasm, creativitate, integritate morală;
– Capacitate de însușire rapidă a informațiilor;
– Excelente abilități de organizare și planificare a activității;
– Abilitatea de a-și prioritiza sarcinile;
– Abilități de lucru în echipă;
– Foarte bună cunoaștere a limbii române;
– Cunoșterea pachetului de programe Microsoft Office și foarte bună viteză de tehnoredactare;
– Cunoștințele temeinice de drept civil și drept procesual civil reprezintă un avantaj.

Atribuții:

– Primirea și formarea dosarelor de executare silită;
– Urmărirea bunei derulări a procedurii de executare silită pentru orice formă de executare, cu respectarea termenelor și condițiilor prevăzute de lege;
– Negocierea directă cu debitorii cu privire la modalitățile de plată și urmărirea respectării termenelor stabilite;
– Asigurarea îndeplinirii operațiunilor contabile legate de dosarul de executare instrumentat.

Biroul Executorului Judecătoresc Răduță Nicoleta desfășoară activități specifice de executare silită în circumscripția Curții de Apel București.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită cv-ul însoțit de o scrisoare de intenție la adresa de e-mail: alexandru.fronoiu@executor-bucuresti.ro

Biroul Executorului Judecătoresc Răduță Nicoleta angajează Asistent Executor was last modified: octombrie 12th, 2017 by Universul Juridic

PARTENERI INSTITUȚIONALI

Vă recomandăm:

Rămâi la curent cu noutățile juridice